Sign in to follow this  
neo168

Problem z teksturami

Recommended Posts

Mam problem odnoście multiplayer , ponieważ gdy "Kopie" to co jakis czas pojawia sie "wykopana ziemia " blokując mnie . Lecz moge ja ponowie zniszczyc ale i tak pojawi sie w tym samym miejscu . Kolega z multiplayer tego nie widzi i on moze przejsc normalnie . Kolejny problem jest z łazikiem jak nim "kopie" jadąc to sie zakopuje jest "kross w miejscu" ...

Posted (edited)

That is a known problem.  The ground the game client sees is different than the ground the game host is seeing.  This problem is on the list to be fixed by the developers.  

The other problem, if I understand the translation correctly, is also known by the developers and they are working on a fix.  The rover begins to sink into the ground when you dig nearby.  

Przetłumaczone przez Google:
Jest to znany problem. Ziemia, którą widzi klient gry, różni się od ziemi widzianej przez gospodarza gry. Ten problem znajduje się na liście, którą programiści mogą naprawić.

Drugi problem, jeśli dobrze rozumiem tłumaczenie, jest również znany programistom i działa na poprawce. Łazik zaczyna tonąć w ziemi, gdy kopiesz w pobliżu.

Edited by Gina

1 hour ago, neo168 said:

Mam problem odnoście multiplayer , ponieważ gdy "Kopie" to co jakis czas pojawia sie "wykopana ziemia " blokując mnie . Lecz moge ja ponowie zniszczyc ale i tak pojawi sie w tym samym miejscu . Kolega z multiplayer tego nie widzi i on moze przejsc normalnie . Kolejny problem jest z łazikiem jak nim "kopie" jadąc to sie zakopuje jest "kross w miejscu" ...

Napisajeś po polsku, naj lepiej jak postarasz się poprawić po angielsku, mój angielski nie jest za dobry, ale do zrozumienia. 👋

@GinaHi. This is a reference to this article as I understood from the description.

Gina, you know, maybe when will be Developer Live stream?

I don't know when the next Live Stream will be, but on Discord they mentioned both a vlog and a test build on Steam this week.