PLANETAua

Members
  • Content count

    6
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PLANETAua

  1. Я вилетів з Візанії і хотів повернутися на Сильву, але випадково полетів на Атрокс (вони схожі з далеку). Я думав, що просто трохи затримаюсь, бо в мене не було другого одноразового двигуна, я думав так, тому що знав, що на всіх планетах є ресурси щоб створити одноразовий двигун і повернутися. Та коли я почав шукати ці ресурси я не знайшов не латеріту, не амонію для двигуна. Спробував прокопатися вниз але згодом там з‘явилася поверхня яку я не міг деформувати навіть з буром (1 рівня в мене ще нема буру 2 чи 3 рівня). Тож я нічого не знайшов. Допоможіть як звідти вибратись? Це можливо чи ні?
  2. I propose to do some new buildings: a blazer reclaimer (which will repair damaged transport, platforms and everything else) and a mini rocket is similar to an exchange platform (which will forward resources and some objects between players at different points of the planet and other planets). And I also propose adding several functions such as causing a shuttle to any point on any planet.
  3. Приходиться перезапускати комп'ютер щоб перестало віснути
  4. рюкзак відділений від нового персонажа
  5. Я хотів би щоб можна було ремонтувати уламки які ми знаходимо в печерах і на поверхні планет і хотів би щоб можна було відправляти ресурси між планетами так наприклад якщо двоє друзів грають в астронір не потрібно весь час літати на шатлі між планетам щоб передати ресурси а щось по типу платформи обміну через неї передавати ресурси